Neden Danışmanlık Hizmeti Almalıyım?

Neden Danışmanlık Hizmeti Almalıyım?

Yurtdışındaki Dil Eğitiminizi Planlarken Mutlaka Profesyonel Destek ve Danışmanlık Hizmeti Almalısınız! 
Anadolu Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı ÜCRETSİZ danışmanlık hizmetinden faydalanmak için pek çok nedeniniz var.

 

Sizin için en uygun dil okulunu tespit ediyoruz.
Yurtdışında dil eğitimi okumaya karar verdiğinizde, günümüzde herkes gibi öncelikle internetten dil okullarını araştırmaya başlıyorsunuz. Tüm detaylarıyla dil okullarının tanıtıldığı sitelerin sizi güzelce bilgilendirdiğini düşünürken, dil okullarının bulundukları ülkelerin, şehirlerin, fiyat aralıklarının ve program seçeneklerinin çeşitlenmesiyle kafanız gittikçe karışmaya başlıyor. Dil eğitiminde danışmanlık hizmeti aldığınızda tüm bu araştırmayı Anadolu Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı’nın tecrübeli ve profesyonel danışmanları sizin için yapmış oluyor, hem de ücretsiz olarak! Anadolu Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı; yabancı dil seviyeniz, hedefiniz ve bütçeniz doğrultusunda size en uygun ülke, şehir ve dil okulu seçeneklerini belirliyor, tanıtımını yapıyor ve rapor olarak sunuyor.

Seçimizi yaparken tek kriteriniz fiyat olmamalı! 
Yurtdışında eğitim ucuz değildir. Bu nedenle genelde öğrenciler kısıtlı bir bütçe ile hareket ettiklerinden dil okulu seçimlerini yaparken en ucuz okulu tespit etmeye çalışmaktadırlar. Bu durumun sıkça yapılan bir hata olduğunu söyleyebiliriz. Ucuz olduğu için seçtiğiniz bir dil okulu dil gelişiminize hedeflediğimiz katkıyı sağlayamayacak ve dil eğitimi için ayırdığınız para da böylelikle çarçur olacaktır. Anadolu Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı’nın ücretsiz danışmanlık  hizmeti sayesinde ekonomik ama aynı zamanda hedefinize ulaşmanızı sağlayacak kalitede bir dil okuluna karar vererek doğru bir yatırım yapmış olacaksınız.

Dil Okulu kampanyalarından faydalanmanızı sağlıyoruz.
Dil okulu seçimini kendiniz yapmaya çalışırsanız, yüzlerce dil okulu seçeneği arasında kaybolacak ve dil okullarının belli tarihlerde, belli ülkelere uyguladığı kampanya ve indirimleri kaçıracaksınız. Anadolu Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı eğitim uzmanlarımız  sizi her türlü kampanya ve indirimden haberdar ediyor ve uygun fiyata kaliteli hizmet almanızı sağlıyor.

Dil Okuluna başvuru ve kayıt işlemleri profesyonellik gerektiren bir süreçtir.

Dil okulu kayıt işlemleri, birçok yazışma yapmanızı gerektiren bir süreçtir. Özellikle yeterli İngilizce’si olmayan birinin bu sürece hakim olabilmesi mümkün değildir. Anadolu Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak ekstra ücret almaksızın dil okuluna başvuru ve kayıt sürecinde gerekli tüm yazışmaları sizin yapıyor, süreci sıkı bir şekilde takip ediyor ve okula kaydınızı gerçekleştiriyoruz.

Vize başvurusunda, sürekli yapılan prosedür değişikleri nedeniyle dikkat etmeniz gereken çok detay vardır.
İlk başvurunuzda vize alamamanız, sonraki başvurularda vize alışınızı çok zorlaştıracaktır. Ayrıca başvuru için gereken belgelerdeki eksiklik zaman kaybına neden olur. Bu önemli prosedürü başarıyla tamamlayabilmeniz için kendi başınıza riske girmek yerine danışmanlık hizmeti almanız çok önemlidir. Profesyonelce takip edilmesi gereken bu süreçte, vize konusunda yıllardır edindikleri deneyim ile Anadolu Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı’nın tecrübeli eğitim uzmanları, dosyanızın eksiksiz düzenlenmesini sağlıyor, sizi vize görüşmesine hazırlıyor ve böylelikle vize alma olasılığınızı önemli bir şekilde artırıyor.

Ekonomik uçak bileti temininde size yardımcı oluyoruz.
Anadolu Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak, programınızın olduğu merkeze en yakın havaalanına, en ekonomik fiyatlarla uçmanızı sağlıyor, bilet rezervasyonunuzu yapıyoruz.

Konaklama konusunda size hiçbir problem yaşatmıyoruz.
Okulların sundukları çeşitli konaklama alternatifleri ile ilgili sizi bilgilendiriyor, istek ve ihtiyaçlarınıza en uygun olanına yerleşiminizi yapıyoruz. Yurtdışında belirli bir süre sonra konaklamanızdan memnun kalmazsanız, talebiniz doğrultusunda konaklama değişikliğini yaparak probleminizi anında çözümlüyoruz. Konaklama değişikliği konusu, danışmanlık hizmeti almaksızın yurtdışına gittiğinizde size sıkıntılı anlar yaşatabilecek bir süreçtir. Anadolu Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı konaklama ile ilgili size her türlü desteği vermektedir.

Havaalanı karşılama organizasyonunuzu sorunsuz bir şekilde gerçekleştiriyoruz. 
İlk defa yurtdışına yalnız çıkıyor olabilir ve bambaşka bir ülkede ne yapacağınız konusunda biraz şaşkın olabilirsiniz. Hiç bilmediğiniz bir ülkede, havaalanından kalacağınız yere yerleştirileceğiz ilk aşamayı Anadolu Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı organizasyonu ile başarıyla atlatarak danışmanlık hizmeti almanın ayrıcalığını yaşıyorsunuz.

Danışmanlık hizmeti sayesinde gideceğiniz ülkede kendinizi güvende hissediyorsunuz!
Dil eğitimi için gideceğiniz ülkede kendinizi yalnız hissetmemeniz çok önemlidir. Yurtdışındaki eğitiminiz süresince başınız sıkıştığında, herhangi bir sorun yaşadığınızda konuyla ilgili danışabileceğiniz birilerinin olduğu bilmek, ancak danışmanlık hizmeti almanızla mümkündür. Anadolu Yurtdışı Eğitim  Danışmanlığı bünyesinde çalışan deneyimli eğitim uzmanlarımız yurtdışında acil durum desteği vererek Türkiye’ye döneceğiniz güne dek sizi yalnız bırakmamaktadır.

Tüm bu önemli nedenlerden ötürü yurtdışındaki dil eğitiminiz ile ilgili Anadolu Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı’nın deneyimli, profesyonel ve güleryüzlü ekibinden danışmanlık hizmeti almanızı şiddetle tavsiye ediyoruz.

Kategori: Haberler.